Media Blog

Plik na sprzedaż

Lipiec 30th, 2013

Pliki dostępne w Internecie są czasem możliwe do ściągnięcia za darmo, a czasem odpłatnie. Są ludzie, którzy korzystają z pierwszej, drugiej lub obu możliwości, zależnie od swoich preferencji. Przykładowo pliki muzyczne w formacie mp3 są często dostępne do kupienia w Internecie, a czasem nawet operatorzy sieci komórkowych umożliwiają ściągnięcie za opłatą piosenki na swój telefon. Zdjęcia czy tapety wysokiej, jakości są również udostępniane po zakupie. W ostatnich kilku latach najpopularniejszymi plikami do kupienia stały się e-booki, czyli książki elektroniczne. A dlaczego? Niedrukowana wersja książki zajmuje znacznie mniej miejsca, można wszędzie ze sobą ją zabrać. Wystarczy specjalny czytnik albo telefon z dużym ekranem. Ba, czasem nawet można mieć ze sobą cały księgozbiór i to bez noszenia ze sobą regału z książkami. Kupno jakiegokolwiek pliku, bez względu czy to jest piosenka, książka elektroniczna czy zdjęcie, jest proste i wygodne. Unika się piractwa, ponieważ nie ściąga się plików z jakiejś tajemniczej strony internetowej, tylko się płaci. To działa w ten sam sposób, co w każdym zwyczajnym sklepie: nie kradnie się książki z półki, tylko się ją kupuje.

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

:mrgreen: :neutral: :twisted: :shock: :smile: :???: :cool: :evil: :grin: :oops: :razz: :roll: :wink: :cry: :eek: :lol: :mad: :sad:

RSS feed for these comments. | TrackBack URI

Tanie konta turbobit pobieraj bez limitów, prosto na swój komputer Najlepszy hosting plików konto premium za sms rapidgator za sms